Rudy

Rudasek został uratowany razem ze swoim rodzeństwem przed nadchodzącą zimą. Urodził się pod balkonem, wychowany w dziurze pod płytkami chodnikowymi.

Jest ciekawskim, odważnym, energicznym, 8-tygodniowym kocurkiem. Uwielbia zabawy ze swoim rodzeństwem. Coraz bardziej lubi głaskanie, a gdy zacznie już mruczeć to szybko nie przestaje.

Bardzo szybko się uczy. Bez problemu opanował korzystanie z kuwety

W domu tymczasowym Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE przebywa w towarzystwie innych kotów, z którymi dogaduje się bez problemów.

Został odrobaczony, wolny od FeLV i FIV (wykonane testy FIV/FeLV i FIP- wyniki ujemne)

WAŻNE!
Prosimy o kontakt mailowy: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.

Rudy