Aga

Aga to niewielka sunia urodzona w grudniu 2012 roku. Żyje w zgodzie z innymi psami, na koty reaguje bardzo emocjonalnie, jednak nie wykazuje agresji. Nie ma problemów z chodzeniem na smyczy, zachowuje czystość i nie hałasuje. Preferowana jest adopcja w dwupaku wraz z Lolą – jej córką, z którą żyje od długiego czasu, nie jest to jednak warunek konieczny.

Aga jest zaszczepiona i zabezpieczona przeciwko pasożytom zewnętrznym i wewnętrznym.

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje@fundacjaexlege.pl
Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.