Bella

Bella to ok. 2-letnia sunia. Obecnie waży ok. 25 kg.

Ma piękną śnieżnobiałą sierść, jasno niebieskie oczy i sterczący ogonek. Oprócz tego ma też świetny charakter.

Suczka chodzi wzorowo na smyczy, zawsze reaguje na swoje imię – nawet w środku nocy.
Uwielbia bieganie – w ten sposób okazuje radość oraz rozładowuje energię.

W czasie wizyt u lekarza weterynarii jest bardzo grzeczna, ładnie znosi wszystkie zabiegi. Jazda samochodem również nie sprawia jej żadnych kłopotów – grzecznie obserwuje co dzieje się za oknem.
Bella jest bezkonfliktowa – świetnie dogaduje się z innymi psami i z kotami. Ma nawet kociego ulubieńca, z którym lubi spać w jednym legowisku.

Szukamy dla niej aktywnej, kochającej rodziny. Domu z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku. Najlepiej domu z innymi psami, których towarzystwo zapewni dodatkową porcję aktywności. Najlepiej domu bez małych dzieci. Bella czasem boi się głośnych krzyków.

Została zaczipowana, zaszczepiona, odrobaczona, zabezpieczona przed kleszczami oraz wysterylizowana.

WAŻNE!
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. Obowiązuje umowa adopcyjna.
W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina!