Bella

Bella ma dopiero 1,5 roku. Waży ok. 25 kg. Ma piękną śnieżnobiałą sierść, jasno niebieskie oczy i sterczący ogonek. Oprócz tego ma też świetny charakter.

Suczka chodzi wzorowo na smyczy, zawsze reaguje na swoje imię- nawet w środku nocy. Uwielbia bieganie- w ten sposób okazuje radość oraz rozładowuje energię.
W czasie wizyt u lekarza weterynarii jest bardzo grzeczna, ładnie znosi wszystkie zabiegi. Jazda samochodem również nie sprawia jej żadnych kłopotów- grzecznie obserwuje co dzieje się za oknem.
Bella jest bezkonfliktowa- świetnie dogaduje się z innymi psami, a koty akceptuje.

Szukamy dla niej aktywnej, kochającej rodziny. Domu z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku. Najlepiej domu z innymi psami, których towarzystwo zapewni dodatkową porcję aktywności. Domu bez małych dzieci- Bella boi się głośnych krzyków. W sytuacjach stresowych reaguje szczekaniem.

Została zaczipowana, zaszczepiona, odrobaczona, zabezpieczona przed kleszczami oraz wysterylizowana.

WAŻNE!
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. Obowiązuje umowa adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail:
adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina!

Bella-2