Gabi

Gabi rudo-brazowo-biała sunia szuka ciepłego domku. Ma 2 lata i waży ok. 10kg.

Sunia wcześniej była “wiejskim pieskiem” ale obecnie świetnie radzi sobie w mieście. Powoli otwiera się na otaczający świat oraz nowe rzeczy. Odnalazła się w mieszkaniu w bloku.

Uczy się chodzić na smyczy. Na spacerach na ogół nie zwraca uwagi na ludzi, chyba że ktoś ją zaczepia lub znajdzie się w większym tłumie. Uwielbia spacery po lesie.
Zachowuje czystość w domu. Nie niszczy mebli w domu, natomiast bardzo interesuje się modą- a szczególnie wszystkimi ubraniami leżącymi w jej zasięgu 🙂

Gabi po przyzwyczajeniu się do nowego opiekuna będzie w niego wpatrzona, będzie za nim wiernie podążać.
Dodatkowo jest przytulasem – uwielbia głaskanie i przytulanie, lubi wylegiwać się na kanapie z opiekunem. Jest bystrą sunią, która szybko się uczy.

Szukamy dla niej spokojnego domu, bez małych dzieci. Najchętniej z drugim, ale stabilnym psem, od którego uczyłaby się “dobrych manier”. Jest nieufnym psiakiem wobec obcych. Na początku będzie potrzebowała czasu aby przyzwyczaić się do nowego środowiska dlatego szukamy cierpliwego i troskliwego opiekuna.

Sunia jest wysterylizowana, odrobaczona, zaczipowana i zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi.

WAŻNE!
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. Obowiązuje umowa adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości do ogłoszenia lub na nasz adres e-mail:
adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina