Holly

Holli to śliczna, tricolorowa (z przewagą czarnego), sunia urodzona na początku stycznia,
Razem ze swoją siostrą- Lucy trafiły do nas bardzo wyniszczone, chude jak przecinki w dodatku z kleszczami.

Sunia jest bardzo ciekawa świata, wszystko ją interesuje.
Jest bardzo towarzyska, lubi głaskanie po brzuszku i przytulanie.
Uwielbia bawić się ale boi się głośnych zabawek- dlatego najlepszą zabawką dla niej są wszelkie maskotki.

Do obcych psów podchodzi z rezerwą ale kiedy już się z nimi zapozna bawi się z nimi w najlepsze.

Boi się dzieci i ich gwałtownych ruchów, szczególnie gdy są dodatkowo głośno- dlatego szukamy dla niej domu bez małych dzieci lub ze starszakami- powyżej 10 lat.

Ładnie chodzi na smyczy ale boi się dźwięku aut i hałasu ulicznego.
Reaguje na wołanie.

Jest grzeczna- nie szczeka gdy zostaje sama w domu.

Najlepiej sprawdzi się jako jedynaczka lub w towarzystwie innego psa- nie dominującego. Sama ma cechy „przywódcze” i dominuje nad swoją bardziej lękliwą siostrą.

Sunia jest w trakcie wykonywania zabiegów profilaktycznych.

WAŻNE!
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. Obowiązuje umowa adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.