Luna

Jestem Luna, średniej wielkości suczka o szaro-czarnym umaszczeniu. W poprzednim roku wiele przeszłam, ale nadal jestem delikatną, wesołą i uległą sunią.
Kto mnie pozna na pewno mnie pokocha.
Nadal mieszkam w domu tymczasowym Fundacji EX LEGE, gdzie bardzo dobrze się mną opiekują, jednak bardzo marzę o tym, aby znaleźć swojego jedynego opiekuna na dobre i na złe.
Nie jestem wymagająca, lubię być głaskana i przytulana. Nie przejawiam agresji do ludzi, bardzo dobrze dogaduję się z innymi psami, jak i kotami.

Zostałam odrobaczona, zachipowana i wysterylizowana.

Czy komuś skradłam serce? Czy ktoś zechce dać mi kochający dom? Może to akurat na Ciebie czekam?

Prosimy o kontakt mailowy, jesteśmy wolontariuszami i nie zawsze możemy odebrać telefon.

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje@fundacjaexlege.pl
Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.

Luna