Luna

Luna to śliczna półtora roczna sunia szukająca dobrego domu.

Sunia ma piękne, zawsze radosne spojrzenie, unikatowe uszka i mięciutką sierść w kolorze złota z białymi znaczeniami.

Charakter, podobnie jak wygląd, również jest bez zastrzeżeń.

Jest bardzo towarzyska, uwielbia przebywać wśród ludzi, nawet w towarzystwie najmłodszych.
Za najmniejszy gest ze strony właściciela, odwdzięczy się wielką miłością.

Dobrze dogaduje się z kotami i psami. Jest lekko nieśmiała w stosunku do mocno szczekających czworonogów.

Brak łapki w niczym nie przeszkadza Lunie, świetnie sobie bez niej radzi – biega, skacze, bawi się. Uwielbia także długie spacery.

Nie bój się adoptować psa z niepełnosprawnością — jedyna różnica, to wygląd, a przecież nie to jest najważniejsze!

Luna została zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi i wewnętrznymi, zaszczepiona i odrobaczona.

WAŻNE!
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. Obowiązuje umowa adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości do ogłoszenia lub na nasz adres e-mail:
adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.

Luna