Luna

Luna to śliczna, 3-letnia sunia szukająca kochającego domu. Obecnie waży ok. 13 kg

Sunia ma piękne, zawsze radosne spojrzenie, unikatowe uszka i mięciutką sierść w kolorze złota z białymi znaczeniami.

Charakter, podobnie jak wygląd, również jest bez zastrzeżeń.

Jest bardzo towarzyska, uwielbia przebywać wśród ludzi, nawet w towarzystwie najmłodszych.
Za najmniejszy gest ze strony właściciela, odwdzięczy się wielką miłością. Bardzo przywiązuje się do swoich opiekunów.
Jest posłuszna, szybko się uczy.

Dobrze dogaduje się z kotami- jeżeli kot lubi zabawę to bawi się z nim, jeżeli kot woli dystans to również to uszanuje.

Ma dobre stosunki z psami- szczególnie z psami mniejszymi od niej. Jest lekko nieśmiała w stosunku do mocno szczekających czworonogów.

Brak łapki w niczym nie przeszkadza Lunie, świetnie sobie bez niej radzi – biega, skacze, bawi się.
Uwielbia także długie spacery. Dobrze znosi jazdę samochodem- obserwuje świat przez szybę.

Nie bój się adoptować psa z niepełnosprawnością — jedyna różnica, to wygląd, a przecież nie to jest najważniejsze!

Luna została zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi, jest zaszczepiona, odrobaczona, zachipowana i wysterylizowana.

WAŻNE!
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. Obowiązuje umowa adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości do ogłoszenia lub na nasz adres e-mail: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina