Maniuni

Maniuni szuka domu 😍

Śliczny ok. 4-miesięczny szczeniak (samiec) o pięknym umaszczeniu i ślicznym nosku szuka kochającego domu.
Obecnie waży ok. 8 kg.

Psiak powoli otwiera się i przyzwyczaja do człowieka. Jest ostrożny w kontaktach z nowymi ludźmi. Jest raczej spokojnym szczeniakiem.
Szczeniak dopiero uczy się chodzić na smyczy, ale robi coraz większe postępy.

W domu tymczasowym przebywa z innymi psami, z którymi ma dobre stosunki. Bardzo lubi bawić się z nimi, ganiać.
Jest bardzo radosnym psiakiem. Uwielbia gdy opiekun poświęca mu dużo uwagi. Bardzo szybko się uczy.

W domu nie niszczy, nie gryzie mebli. Ładnie bawi się zabawkami.

Szczeniak jest w trakcie wykonywania profilaktyki.

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. Obowiązuje umowa adopcyjna.

Prosimy o kontakt przez ogłoszenie, e-mail lub telefonicznie – nie odpisujemy na sms.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.