Misieł

MISIEŁ – pies ideał, wypatruje domu!

Misieł, psiak dużej rasy (30 kg) o nietuzinkowym charakterze i umaszczeniu , jest cudownym i bardzo inteligentnym psem o zrównoważonym i niezwykle przyjaznym usposobieniu. To pies, który będzie najlepszym przyjacielem dla całej rodziny, nie nadaje się na psa stróżującego.

Misieł ma 2,5 roku, wzorowo zachowuje czystość i pięknie chodzi na smyczy. Misieł uwielbia kontakt ze swoimi tymczasowymi opiekunami, bez problemu dogaduje się z innymi psami oraz kotami.

Psiak został wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, zabezpieczony przeciwko kleszczom i oznakowany mikroczipem.

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje@fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.