Polly

Hej!
Nazywam się Polly, jestem 2 letnią suczką o wadze 12 kilogramów.
Wiecie, charakter mam cudowny — łagodna, posłuszna, radosna — to tylko część przymiotników, które mnie opisują!

Jestem niczym brylant, z którego należy usunąć kilka drobnych rysek — złych wspomnień, braku opieki, a będę błyszczeć jeszcze bardziej!

Niestety, samotność towarzyszyła mi przez pierwsze miesiące mojego życia, co zaowocowało tym, że relacja psio-ludzka niejednokrotnie bywała dla mnie zagadką.
Na szczęście — zrobiłam naprawdę ogromne postępy!

Z chęcią chodzę na spacery, a towarzystwo drugiego psa dodaje mi otuchy i odwagi — zarówno na dworze, jak i w domu.

W domu jestem prawdziwym aniołkiem — nie niszczę i nie brudzę.
Po ciężkim dniu zasypiam w przerobionej klatce kenelowej, która jest dla mnie azylem i miejscem odpoczynku.

Szukam domu, który doceni mój urok osobisty.
Zależy mi na osobie cierpliwej i spokojnej, a na pewno wspólnie dojdziemy do celu! Preferuję dom bez małych dzieci. Nie to, że ich nie lubię ale były mi do tej pory nieznane.

Przed adopcją zapraszam do poznania mnie na żywo!

Zostałam wysterylizowana, zaczipowana, zaszczepiona, odrobaczona oraz zabezpieczona przed pasożytami zewnętrznymi.

WAŻNE!
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. Obowiązuje umowa adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres e-mail: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl