III Komisariat Policji w Lublinie wspiera Fundację

Policjanci i pracownicy III Komisariatu Policji w Lublinie z inicjatywy mł. asp. Olgi Czuchaj oraz za akceptacją Komendanta Piotra Kuczmary przystąpili do akcji „Ukręcamy okrucieństwo! Wrzuć nakrętkę dla zwierzaka”.

W dniu wczorajszym na ręce naszej Prezes Marty Włosek przekazano siedem 120-litrowych worków wypełnionych plastikowymi nakrętkami i tym samym zadeklarowano przystąpienie do Akcji. Jest to realny wkład Komisariatu III Policji w Lublinie w ratowanie zwierząt pochodzących z naszych interwencji. Przekazane nakrętki trafią do recyclingu, a zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie i utrzymanie okrutnie potraktowanych zwierząt przebywających pod opieką Fundacji EX LEGE.