POKOCHAJ ZWIERZAKA w VIVO Lublin!

Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE ma przyjemność zaprosić Państwa już w tę sobotę -> 8 czerwca 2019 roku w godz. 12.00 – 18.00 do VIVO Lublin przy Al. Unii Lubelskiej 2 w Lublinie na trzecią już edycję wspaniałego pro-zwierzęcego wydarzenia POKOCHAJ ZWIERZAKA.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin.

Akcja POKOCHAJ ZWIERZAKA to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego zaproszone przez nas lubelskie organizacje pro-zwierzęce zaprezentują swoich podopiecznych czekających na nowych właścicieli. Imprezie towarzyszyć będą psy, koty oraz króliki. W specjalnie przygotowanej strefie na parterze będzie można skorzystać z porad ekspertów, uzyskać wiele wartościowych informacji o odpowiedzialnym podejściu do zwierząt, pielęgnacji, żywieniu, szkoleniu oraz aspektach prawnych. Będzie istniała również możliwość skorzystania z porad lekarza weterynarii, który będzie nam towarzyszył podczas całego Wydarzenia. Odpowie on na pytania dotyczące zdrowia naszych pupili – utrzymania, profilaktyki, leczenia oraz żywienia.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele atrakcji dla najmłodszych – w kąciku dla dzieci przewidziane jest malowanie buziek w motywy wybranych zwierzątek, kreatywne zabawy z wykorzystaniem sześciennych kolorowych gąbek, z których powstaną efektowne zwierzaki, a także zabawy ruchowe i mini-konkurencje o tematyce pro-zwierzęcej.

Patroni medialni: TVP 3 Lublin​, Dziennik Wschodni​, Kurier Lubelski​, lublin112.pl

Projekt jest współfinansowany z Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin 2019 rok.

vivo080619