Akcja “Nie kupuj, adoptuj” w C.H. E. Leclerc

Już w najbliższą niedzielę, tj. dnia 30 czerwca 2019 r. w godz. 12.00-17.00 zapraszamy Państwa do sklepu zoologicznego Leopardus mieszczącego się w C.H. E. Leclerc w Lublinie na naszą cykliczną akcję NIE KUPUJ, ADOPTUJ!, gdzie będą Państwo mieli możliwość poznania naszych Wolontariuszy oraz podopiecznych Fundacji EX LEGE szukających domów!

Jednocześnie przypominamy, że cały czas trwa zbiórka karmy oraz akcesoriów dla podopiecznych naszej Fundacji.

Leopardus Sieć Sklepów Zoologicznych przygotowała na okoliczność tego Wydarzenia rabat w wysokości 15% dla osób, które zechcą wesprzeć naszych podopiecznych.

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje@fundacjaexlege.pl

leopardus2019