Bezpłatne szkolenie z zakresu udzielania PIERWSZEJ POMOCY PSOM / KOTOM w razie nagłych zdarzeń

Fundacja EX LEGE ma przyjemność zaprosić mieszkańców Miasta Lublin na BEZPŁATNE szkolenie z zakresu udzielania PIERWSZEJ POMOCY PSOM / KOTOM w razie nagłych zdarzeń.

Szkolenie skierowane jest do osób dorosłych zamieszkałych na terenie Miasta Lublin.

Szkolenie odbędzie się w Lublinie wymiarze 4 godzin dla każdej z grup.

Terminy zajęć poszczególnych grup:

1 i 2 Grupa17 października 2020 r. (sobota)
3 i 4 Grupa18 października 2020 r. (niedziela)

Zajęcia będą miały formę warsztatów. Podczas szkolenia uczestnicy nabędą wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne obejmujące udzielanie pierwszej pomocy psom i kotom w najbardziej typowych zdarzeniach nagłych.

Uczestnicy szkolenia będą uczyli się właściwie ocenić sytuację zwierzęcia, efektywnie wezwać pomoc, bezpiecznie i samodzielnie zastosować zabiegi ratujące życie zwierzęcia do momentu możliwości udzielenia pomocy przez lekarza medycyny weterynaryjnej.

Zgłoszenia prosimy kierować drogą mailową na adres: info@fundacjaexlege.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.

Szkolenie zostanie zrealizowane dzięki wsparciu Miasta Lublin.

uratuj-zycie