Konkurs – walczymy o dotację!

Drodzy ❤️, bierzemy udział w konkursie organizowanym przez portal RatujemyZwierzaki w którym do wygrania jest aż 100.000 zł.

O wygranej decyduje LICZBA DARCZŃCÓW, którzy wpłacą do naszej skarbonki 👉 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zbudowaclepszejutro

1 WPŁATA = 1 GŁOS

Dzięki wygranej zmienimy życie tysięcy zwierząt! Liczymy na Waszą pomoc! JEDNA ZŁOTÓWKA może odmienić życie cierpiących, upodlonych, chorych, zagłodzonych i pobitych zwierząt z naszych interwencji.

🎯 Tworzymy miejsce, które realnie przełoży się na lepszą przyszłość zwierząt nie tylko tych, które trafiają do nas fizycznie, ale również dla tysięcy innych, które dzięki wpajaniu właściwych wartości podczas zajęć edukacyjnych będą traktowane w godny sposób w przyszłości.

🙏 Z głębi serca prosimy – doładujcie naszą skarbonkę i zachęcajcie do tego swoich bliskich i znajomych! 🤗 To dla nas być, albo nie być.

Jak to działa?
✅ Wpłać na skarbonkę dowolną kwotę. Może być nawet złotówka! 👉 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zbudowaclepszejutro
✅ Liczy się liczba unikalnych darczyńców, a nie kwota!
✅ Wygrywa 19 organizacji z najwyższą liczbą wpłat. Im wyższa pozycja w rankingu – tym wyższa wygrana. Zwycięzca konkursu wygrywa 100 000 zł ale otrzymuje też kwotę, którą udało się uzbierać w skarbonce!
✅ Czas start! Mamy tylko 27 dni! Konkurs trwa do 6 grudnia.

walczymy-o-dotacje