Prośba o wsparcie człowieka w wielkiej potrzebie

Drodzy, pomimo, że jesteśmy organizacją pro-zwierzęcą w dniu dzisiejszym zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie człowieka w wielkiej potrzebie.

Sędzia, przyjaciel zwierząt i wieloletni wspomagający pokrzywdzone przez los zwierzaki, potrzebuje pomocy – przeszczepu szpiku. Zwracamy się do wszystkich naszych przyjaciół i sympatyków z gorącym apelem o podjęcie decyzji o zostaniu dawcą szpiku i o pilne zgłoszenie się do Ośrodka Dawców Szpiku Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, ul. Żołnierzy Niepodległej 8, tel. 81 442-17-54 lub 535 592 381 oraz e-mail: ods@rckik.lublin.pl lub do najbliższego Terenowego Oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Koordynatorem akcji jest Pani Ewa Embinger-Paprota – Kierownik Działu Zapewnienia Jakości Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, tel. 535 612 371.

Do apelu załączamy informację Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, która, mamy nadzieję, przyczyni się do podjęcia decyzji o realizacji tego szczytnego celu.

oddanie szpiku