Zapraszamy na otwarcie Strefy Psa w SKENDE – 19.09.2020 r.

Ruszamy z kolejną przestrzenią w ramach Skweru Sąsiedzkiego w SKENDE. Tym razem coś specjalnego dla naszych czworonożnych przyjaciół. Otwieramy STREFĘ PSA! To PIERWSZE takie miejsce w Lublinie!

Tutaj Wasz pupil może bezpiecznie bawić się i trenować. Czeka na niego specjalny psi tor przeszkód, a w nim m.in.: labirynt, tunele, slalom, drążek do przeskoków, równoważnie i inne psie atrakcje. Strefa dostępna jest BEZPŁATNIE. Można z niej skorzystać codziennie (w niedziele i święta).

Z tej okazji zapraszamy Was na oficjalne otwarcie. Już 19 września w sobotę w godzinach od 10:00 do 18:00.

W programie:
• specjalna fotobudka dla piesków
• bezpłatne „adresówki” dla Waszych pupili, czyli personalizowane plakiety z imieniem i numerem telefonu opiekuna,* ilość ograniczona
Waniliowo, gdzie znajdziecie ręcznie robione gadżety dla piesków (specjalna zniżka w dniu wydarzenia)
• spotkania ze specjalistami
• porady prawne na temat ochrony praw zwierząt
• zbiórka karmy dla Schronisko dla Zwierząt w Lublinie
• zbiórka nakrętek dla Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE

Harmonogram warsztatów:

Strefa Psa

  • 11:00 – 11:45 – Bez strachu – warsztaty świadomości ciała dla psów lękliwych i wycofanych. (warsztaty dla osób z psami, 5 miejsc) z Akademia Pana Psa
  • 12:00 – 12:30 – Co lubią psy, czyli jak bawić się z czworonogiem? Warsztaty dla dzieci od lat 7, które nie mają swojego psa lub dopiero zaczynają przygodę z pieskami. (dzieci przychodzą bez psa, pracują z psem Fundacji, 4 miejsca) z My i Psy
  • 13:00 – 13:30 – Co lubią psy, czyli jak bawić się z czworonogiem? Warsztaty dla dzieci od lat 7(dzieci przychodzą bez psa, pracują z psem Fundacji, 4 miejsca)
    *podczas warsztatów na obiekcie nie powinny przebywać inne psy.

Tereny zielone, obok Strefy PSA

  • 12:00 – 12:45 – Psie Rozmówki, czyli pogadanka o socjalizacji szczeniąt z behawiorystą (10 osób)
  • 13:00 – 15:00 – Podstawy pierwszej pomocy. Zajęcia teoretyczne oraz praktyczne z użyciem fantomu psa. (15 osób, na warsztaty zapraszamy bez psów) z OD SERCA Gabinet Weterynaryjny
  • 16:00 – 16:45 – Psi Fitness, czyli trening dla dużych i małych. (zapraszamy z pieskami, 7 miejsc)
  • 17:00 – 17:45 Psi Fitness, czyli trening dla dużych i małych. (zapraszamy z pieskami, 7 miejsc)

Zapisy na warsztaty

Aby zarezerwować miejsce na warsztaty, napisz wiadomość na adres strefapsa@skende.pl. W tytule maila trzeba wskazać nazwę i godzinę warsztatów. W treści prosimy podać imię, nazwisko, numer telefonu (potrzebny do potwierdzenia obecności przed wydarzeniem).

· Chcemy, aby wszyscy mieli szansę, dlatego jedna osoba może zarezerwować jedno miejsce.
· Ilość miejsc jest ograniczona.
· Decyduje kolejność zgłoszeń.
· Rodzic zapisujący dziecko na warsztaty powinien podać imię i nazwisko dziecka oraz swoje.

Jeśli tym razem nie udało Ci się zapisać na warsztaty, nie martw się już w październiku i listopadzie szykujemy kolejne bezpłatne zajęcia! Obserwuj nasz profil na Facebooku, będziemy informować na bieżąco.

Uczestnicy warsztatów otrzymają niespodzianki – Paczkę dla Zwierzaczka od Aquael ZOO

Przed wydarzeniem wpadnijcie do Szwedzkiego Stołu po kawę lub herbatę na wynos – na hasło „Strefa Psa” dostaniecie je z 10% zniżką.

POMAGAMY!
Tego dnia nie zapominamy także o pieskach, które znalazły się gorszej sytuacji, dlatego wraz z Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie zbieramy karmę dla ich podopiecznych. Okażcie serce i przynieście smakołyki. Możecie je także kupić na miejscu w Aquael ZOO!

Będzie też okazja, aby przekazać plastikowe nakrętki po butelkach dla Fundacji Exlege, które zbierane są w ramach akcji Ukręcamy Okrucieństwo. Dzielmy się dobrem!

Szukajcie nas na terenach zielonych za pumptrackiem. Niech poprowadzą Was psie łapki, które już niebawem pojawią się na chodniku przed Centrum.

Do zobaczenia!

Skende_StrefaPsa

Źródło: www.skendeshopping.pl