Zapraszamy na wydarzenie plenerowe! 30 września 2018 r.

To już jutro 30 września 2018 r. (niedziela), godz. 12.00-17.00 – TESCO, ul. Orkana 4, 20-504 Lublin

W ramach realizacji Projektu „Duzi – małym, czyli lokalna społeczność walczy o prawa zwierząt” Fundacja zaprasza na happening edukacyjno-doradczy. Naszym wolontariuszom będą towarzyszyć podopieczni z interwencji. Nasi przedstawiciele opowiedzą Wam o interwencjach, wolontariacie oraz udzielą porad dotyczących wszelkich aspektów utrzymywania zwierząt.

Towarzyszyć nam będą funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Lublinie oraz Straży Miejskiej Miasta Lublin.

Atrakcje dla najmłodszych w postaci animacji, malowania twarzy i kącika plastycznego przygotowało Niepublicznego Przedszkola Poszukiwacze Przygód.
Zapraszamy!

duzi-malym