Ankieta przed-adopcyjna kota – etap 2

Zaznaczamy, że nie sprzedajemy zwierząt, a jedynie szukamy im dobrych (czyli sprawdzonych) domów na całe ich życie. Adopcja to zobowiązanie wobec żywej, czującej istoty na co najmniej 15-20 lat. Każdego zwierzaka, który do nas trafia, darzymy uczuciem i pragniemy, by resztę życia spędził w kochającym i odpowiedzialnym domu. To właśnie z powyższych pobudek pragniemy dogłębnie poznać potencjalnych opiekunów naszych podopiecznych jeszcze przed adopcją. Przygarniając skrzywdzone przez człowieka zwierzę musimy mieć na uwadze, że składamy mu jednocześnie obietnicę, iż zadbamy o jego przyszłość i że nic złego już je nigdy nie spotka. Chcemy dotrzymać słowa i liczymy na to, że Państwo nam w tym pomogą. Prosimy o szczere i wyczerpujące odpowiedzi, bo tylko takie umożliwią nam podjęcie decyzji dotyczącej wyboru domu stałego dla naszego podopiecznego.

Odpowiedz na poniższe pytania:

  Poniższe pytania są obowiązkowe, jednak nie wpływają na wyniki adopcji.

  Dane kontaktowe:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ankiecie przedadopcyjnej dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu adopcyjnego przez Fundację Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

  Wszystkich Państwa, którym bliski jest los zwierząt zachęcamy do wspierania naszych działań. Wierzymy, że dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu uda nam się uratować wiele istnień.Ich życie zależy również od Ciebie!

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę.

  Nigdy nie podawaj w Formularzach swoich haseł.