Barbie

Nazywam się Barbie i mam około 3 miesiące. Pewnego dnia ktoś przerzucił mnie na posesję Wolontariuszki Fundacji EX LEGE, nawet nie zastanawiając się pewnie nad tym, że obecne tam psy mogą mi zrobić krzywdę. Na szczęście, choć zostałam okrutnie potraktowana, otrzymałam pomoc i opiekę.

Jestem bardzo miłą, energiczną i radosną kotką. Uwielbiam wylegiwać się na kolanach i być głaskana. Lubię towarzystwo innych kotów, ale i z psami też się zaprzyjaźniłam! Potrafię korzystać z kuwety.

Szukam kochającego domu, może akurat to na Ciebie czekam?.
Dla zainteresowanych adopcją – zostałam odrobaczona, a niedługo będę zaszczepiona i zaczipowana.

Jeżeli chcesz poznać resztę mojej historii, szukaj #BARBIE

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje@fundacjaexlege.pl
Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.

Barbie