Cecylka

Spójrzcie! To prawdziwa dama, a zarazem gwiazda. Dacie wiarę, że Cecylka szuka domu?

Cecylka to mała, zaledwie 8-kilogramowa urocza sunia o lekko kudłatym futerku.
Mądra, rezolutna, szczęśliwa i wdzięczna człowiekowi za podarowane lepsze życie – zabranie jej z łańcucha.

Sunia zachowuje czystość w domu, lubi się przytulać, jest posłuszna i bardzo pocieszna. Urokiem zachwyca niczym prawdziwa gwiazda. Potrafi chodzić na smyczy jest odrobaczona, zaszczepiona i zaczipowana, bardzo grzeczna w kontaktach z innymi czworonogami. Przed adopcją będzie wysterylizowana .

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje@fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.

Cecylka