Efcia

KleoPrzemiła, łagodna, spragniona przytulania kotka, ze zwielokrotnioną siłą okazuje uczucia opiekunom. Chętnie wskakuje na kolana, nie odmówi wspólnego leżenia w łóżku, przytulona do ciepłego kocyka. Kotka z połamanym ogonem, wychudzona, niewidoma na jedno oko, z pewnością porzucona, ponieważ nie była dzikim kotem w chwili, gdy przyjęliśmy ją pod opiekę. Mimo cierpienia z bólu i głodu, troskliwie opiekowała się swoimi kociętami, ponadto przygarnęła, jak własny i odchowała porzucony miot kociąt.

Ile cierpienia jest w stanie znieść kot? Czym sobie zawiniła, że spotkało ją tak dużo złego? Dla tej niezwykłej kotki poszukujemy najwspanialszego opiekuna, który szuka kociego przyjaciela i w zamian za melodyjne mruczenie i moc gorących kocich przytuleń, zapewni jej spokojny byt, odrobinę zabawy, dobrą karmę i opiekę weterynaryjną, w razie takiej potrzeby.

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie maila na adres adopcje@www.fundacjaexlege.pl
Nie dowozimy zwierząt.