Głosowanie na Człowieka Roku 2016

Kochani, zachęcamy do głosowania na wyjątkową osobę – założycielkę naszej Fundacji, która pełni społecznie rolę Prezesa, jest inspektorem ds. ochrony zwierząt i dosłownie – człowiekiem do zadań specjalnych.

Działalność Fundacji to mnóstwo pięknych momentów ale i wiele ciężkich chwil, w których trzeba wykazać się ogromną wiedzą, determinacją, zaangażowaniem ale i odpornością psychiczną. Marta Włosek nie boi się nawet najcięższych wyzwań jeśli chodzi o ratowanie zwierząt, ale gdy tylko trzeba pochyla się również nad nieszczęściem człowieka. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu skupia wokół siebie wspaniałych wolontariuszy, którzy dzięki Niej każdego dnia pomagają zwierzętom.

W imieniu własnym, jak i potrzebujących zwierząt prosimy Państwa o prosty gest – wysłanie smsa w plebiscycie Dziennika Wschodniego – CZŁOWIEK ROKU 2016 o treści SPOLECZNIK.5 na numer 71160 (koszt jednego to tylko 1,23 z VAT).

Sama nominacja jest dla naszej Prezes oraz całej Fundacji pięknym gestem, jednak marzy nam się aby zebrać jak najwięcej głosów, co będzie dla nas wszystkich motywacją do dalszej walki z okrucieństwem wobec zwierząt.

Link do plebiscytu: http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/czlowiek-roku-2016-rozpoczynamy-glosowanie,n,1000189945.html

człowiek roku