Henio

Henio to ok. półtora roczny samiec w typie Maine Coon’a.

Jest bardzo przyjazny, przytulaśny, przychodzi na przywołanie.
Lubi pieszczoty, głaskanie i kontakt z człowiekiem.
Jest bardzo dostojny- lubi wylegiwać się na kanapie oraz obserwować świat przez okno. Reaguje na kocie zabawki, gania za piłeczkami. Pozwala się czesać.
Zachowuje czystość.

W domu tymczasowym Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE przebywa w towarzystwie kotów, które toleruje i psów, z którymi chce się bawić.

Został odrobaczony, zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi, zachipowany i wykastrowany. Wykonano testy na choroby zakaźne- wynik negatywny.

WAŻNE!
Prosimy o kontakt mailowy: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina!