Piracik

Piracik to ok. 2 miesięczny śliczny kocurek.

Jest bardzo żywiołowym i ciekawskim kociakiem. Uwielbia się bawić, szczególnie upodobał sobie bieganie za piłeczką.
Jest bardzo zainteresowany otoczeniem, wszystko musi obwąchać.
Jak na prawdziwego kota przystało chodzi własnymi ścieżkami, a glaskanie odpowiada mu gdy on tego chce. Zawsze mruczy na powitanie i chętnie podbiega żeby się przywitać, ale już po chwili chce się bawić, bawić i bawić!!

Chętnie je karmy mokre i suche- nie wybrzydza 🙂
Pięknie korzysta z kuwety.
Umie zostawać sam- grzecznie układa się na poduszce i śpi.

Brak oczka nie przeszkadza mu kompletnie w byciu małym urwisem Jest również bardzo odważny, nie boi się już dźwięku telewizora, ani suszarkę.

Jazdę autobusem i wizyty u weterynarza też ma już za sobą, zachowywał się wzorowo!

Do adopcji będzie po przeglądzie weterynaryjnym.

WAŻNE!
Kociak do odbioru będzie w Lublinie (woj. Lubelskie)
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.

Piracik