Pomóż nam pomagać – zostań Wolontariuszem

Chcesz pomagać zwierzętom? Nie tylko psom i kotom ale również krowom, koniom, świniom, królikom i wszystkim tym, które po prostu czekają na Twoją pomoc? Zasil szeregi Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt. EX LEGE.

Podziel się swoim wolnym czasem i zdolnościami. Działalność w Fundacji nie jest łatwa, niejednokrotnie będziesz załamywać ręce i wylewać łzy, ale szybko zrozumiesz, że Twoja pomoc jest nieoceniona. Momentalnie pojmiesz, że bez Twojego zaangażowania nie uda się uratować wielu zwierząt. Poza bezpośrednim kontaktem ze zwierzętami, będziesz mógł poznać tajniki problemów behawioralnych i zdrowotnych zwierząt, zapoznać się z działalnością policji, prokuratury, sądów czy innych ważnych instytucji prowadzących postępowania dotyczące łamania praw zwierząt. W końcu będziesz mieć bezpośredni wpływ na dalsze losy krzywdzonych przez ludzi zwierząt. Jeśli zechcesz będziesz mieć możliwość uczestniczenia w interwencjach, czasami od rana do nocy w ciężkich warunkach atmosferycznych, ale możesz być pewien, że nie pożałujesz ani jednej chwili. Razem sprawimy, że zwierzęta poczują się bezpieczniej.
Poszukujemy osób od wszystkiego. Znajdzie się zajęcie dla każdego, poszukujemy ludzi do:
– ogłaszania zwierząt
– wykonywania plakatów i grafik
– organizowania happeningów i różnych akcji
– prowadzenia adopcji
– fotografów
– osób tworzących wszelkiego rodzaju rękodzieła
– osób do opieki nad zwierzętami z interwencji
– osób, które przeszkolimy do walki z pseudohodowlami
– osób, które pomogą w transporcie zwierząt
– opiekunów wirtualnych idealna opcja dla osób nie posiadających wiele wolnego czasu, mogących natomiast wesprzeć nasze zwierzęta finansowo)
– osób do interwencji w terenie u boku doświadczonych Inspektorów Fundacji EX LEGE działających na rzecz ochrony zwierząt od 2008 roku
– pozyskiwania darowizn rzeczowych i finansowych
– oraz wielu wielu innych rzeczy – każdy znajdzie coś dla siebie

Pomóż nam Pomagać!
Wyślij swoje CV i list motywacyjny na maila wolontariat@www.fundacjaexlege.pl
Wkrótce odbędzie się spotkanie w Lublinie.

wolontariusze