Shell

Shell, około 4 letnia sunia w typie west highland white terrier’a, szuka odpowiedzialnych opiekunów! Nad porzuconą i schorowaną kruszyną pochylili się ludzie o dobrych sercach, skąd trafiła pod opiekę Wolontariuszy Fundacji na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE.

Shell jest bardzo towarzyska, uwielbia kontakt z ludźmi, spacery, głaskanie. W mig łapie podstawowe komendy. Bardzo dzielnie poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym, takim jak np. czyszczenie uszu, kąpiele lecznicze. Bez problemu przyjmuje również doustne lekarstwa. W domu zachowuje czystość.
Sunia obecnie jest przygotowywana do adopcji.

Preferowany kontakt mailowy.
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie maila.
NIE DOWOZIMY ZWIERZĄT.

Shell