Silver

SilverPamiętacie dramatyczny film na którym pies husky był ciągnięty za autem?
Dreptał resztkami sił zostawiając ślady z krwi na drodze…
Na szczęście dzięki szybkiej reakcji naszej Fundacji trafił pod opiekę wolontariuszy.

Pilnie szukamy dla Silvera opiekuna.

Tak pisze o nim dom tymczasowy:
„Psiak jest ogromną, kochającą głaskanie przylepą. Potrafi odstawiać przy tym iście akrobatyczne, pozy, których nie powstydziliby się zawodnicy Międzynarodowej Federacji Gimnastycznej 😀 Lubi spędzać czas wraz z opiekunem, a gdy zostaje sam bez trudu się wycisza, więc w mieszkaniu nic nie wybucha. Ponadto nie ma zapędów niszczycielskich ani nie wokalizuje nadmiernie – zdarza mu się tylko czasem jojczyć 😇 Jest psem karnym, posłusznym, lubiącym prace z człowiekiem. Bystrzak w mig łapie zasady panujące w domu i je respektuje. Do domowników jak i do gości jest nastawiony przyjacielsko, ale nie każdej obcej osobie pozwoli na wylewną czułość.
Poza domem jest cudownym towarzyszem spacerów i rekreacyjnych biegów. Nie ciągnie na smyczy, uwielbia węszyć z zapałem i zwiedzać nowe tereny na lince, nie tracąc przy tym kontaktu z opiekunem. W relacjach z innymi psami zachowuje się różnie. Bywa dominujący w kontaktach z małymi rasami, a do dużych psów podchodzi z rezerwą. Kotu zwykle pogoni kota 😏
Niestety, Silver, ma parę wad, które w mniejszym bądź większym stopniu, wydają się do przepracowania. Ze względu na to, że jest czuły na punkcie swojej przestrzeni osobistej i nie pozwoli zrobić ze sobą wszystkiego, nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.”

Dlatego szukamy dla niego osoby świadomej, mającej doświadczenie.

Silver, 7 letni pies w typie husky szuka kochającego, odpowiedzialnego opiekuna!

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie maila na adres adopcje@www.fundacjaexlege.pl tel. 514 222 668
Nie dowozimy zwierząt.