Szczeniaki do adopcji

Pod skrzydła Fundacji trafiło 9 szczeniaków, zarówno suczki jak i samce.
Prawdopodobnie będą psami małymi lub średniej wielkości.

Jak to szczeniaki uwielbiają psoty, zabawę, a szczególnie poznawanie nowych rzeczy.

W domu tymczasowym przebywają w towarzystwie innych psów i kotów.

Szczeniaki będą do odbioru po zabiegach profilaktycznych.

Dokładne informacje odnośnie płci poszczególnych szczeniaków podamy w ogłoszeniu w najbliższych dniach.

Aby przyspieszyć proces adopcyjny można już uzupełnić ankietę przed-adopcyjną. Aby otrzymać ankietę prosimy o wiadomość do ogłoszenia lub na nasz adres e-mail.

WAŻNE!
Numer telefonu będzie niedostępny do soboty. Prosimy o kontakt meilowy pod adresem: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. Obowiązuje umowa adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.

szczeniaki