Żabcia

Żabcia, 10-miesięczna wysterylizowana kotka szuka domu!

Żabcia jest zdrowa, odrobaczona i wolna od FeLV i FIV, zatem może zamieszkać z innymi kotami, jest zresztą bardzo towarzyska. Kicia za około dwa tygodnie zostanie poddana szczepieniu.

Kotka została zabrana z domu, w którym uległa wypadkowi – zawiesiła się na uchylonym oknie, w wyniku czego miała problemy z chodzeniem- stąd też wzięło się jej imię.

W chwili obecnej po urazie nie ma śladu i Żabcia jest w pełni sprawnym i energicznym kotem. Wobec powyższego poszukiwany jest odpowiedzialny dom niewychodzący, z zabezpieczonymi oknami oraz balkonem.

Kicia bardzo lubi towarzystwo człowieka, jest żywiołowa i radosna. Z pewnością będzie ogromną pociechą dla nowych opiekunów.

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje@fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, Żaba przebywa w Warszawie.