Zostań Wolontariuszem Fundacji Ex Lege

Chcesz pomagać zwierzętom? nie tylko psom i kotom ale również koniom, krowom, świniom, królikom, ptakom i wszystkim tym zwierzętom, które po prostu czekają na Twoją pomoc? Zasil szeregi Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt. EX LEGE, podziel się swoją energią, pasją, wolnym czasem i zdolnościami!

Działalność w Fundacji nie jest łatwa, niejednokrotnie będziesz załamywać ręce i wylewać łzy, ale szybko zrozumiesz, że Twoja pomoc jest nieoceniona. Momentalnie pojmiesz, że bez Twojego zaangażowania nie uda się uratować wielu zwierząt. Poza bezpośrednim kontaktem ze zwierzętami, będziesz mógł poznać tajniki problemów behawioralnych i zdrowotnych zwierząt, zapoznać się z działalnością policji, prokuratury, sądów czy innych ważnych instytucji prowadzących postępowania dotyczące łamania praw zwierząt. W końcu będziesz mieć bezpośredni wpływ na dalsze losy krzywdzonych przez ludzi zwierząt. Jeśli zechcesz będziesz mieć możliwość uczestniczenia w interwencjach, czasami od rana do nocy w ciężkich warunkach atmosferycznych, ale możesz być pewien, że nie pożałujesz ani jednej chwili… Razem sprawimy, że zwierzęta poczują się bezpieczniej.

Zajęcie znajdzie się dla każdego. Poszukujemy wolontariuszy do:

– interwencji w terenie u boku doświadczonych Inspektorów Fundacji EX LEGE działających na rzecz ochrony praw zwierząt od 2007 roku
– opieki nad zwierzętami z interwencji (kontakt bezpośredni – socjalizacja, spacery, pielęgnacja itp.)
– organizowania happeningów i różnych akcji
– ogłaszania zwierząt
– wykonywania plakatów i grafik
– prowadzenia adopcji
– prowadzenia domów tymczasowych
– osób prowadzących prelekcje i pogadanki
– osób tworzących wszelkiego rodzaju rękodzieła
– osób, które przeszkolimy do walki z pseudohodowlami
– osób, które pomogą w transporcie zwierząt
– e-wolontariuszy – idealna opcja dla osób z innych miejscowości
– fundraiserów
– fotografów
– prawników
oraz wielu wielu innych działań – każdy znajdzie coś dla siebie 🙂
Pomóż nam Pomagać!

Wyślij swoje zgłoszenie na maila: wolontariat@www.fundacjaexlege.pl – prześlemy deklarację, którą należy wypełnić i odesłać na wskazany adres. Śpiesz się, wkrótce odbędzie się spotkanie w Lublinie!

wolontariat