PSI ODPAD. Kolejna ofiara człowieka

Chory, zziębnięty, wystraszony, z poważnymi zmianami skórnymi, karmiony skiśniętymi pomyjami stojącymi tygodniami w obskurnym kojcu, suchym chlebem i skórkami z bananów, przetrzymywany w koszmarnych warunkach, zamiast ciepłego schronienia dziura przy piwnicy – to FELEK, kolejny obraz nędzy i rozpaczy stworzony przez człowieka.

Postanowiliśmy zawalczyć o jego życie i sprawić, by już nigdy nie cierpiał. Od kilkudziesięciu minut jest już w rękach naszych wolontariuszy. Za chwilę trafi pod opiekę lekarza do całodobowej kliniki.

Postaramy się mu zapewnić wszystko, co najlepsze ale do tego potrzebne jest Wasze wsparcie, bez niego nie uda się mu pomóc.

Tutaj można wesprzeć Felka: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/psiodpad

* * *

Aktualizacja:

FELEK – opis badania klinicznego /29/11/2019 godz. 21:30/

„Stan ogólny: STAN WSKAZUJĄCY NA EWIDENTNE ZANIEDBANIE
– świadomość , reakcja na bodźce zewnętrzne -prawidłowa
– postawa ciała w ruchu i w spoczynku -prawidłowa
Skóra – RUMIEŃ OKOLICY GRZBIETU TYŁU I OGONA, OKOLICY GŁOWY OCZU SZYI I W PRZESTRZENI MIĘDZYPALCOWEJ W PKP, LICZNE PCHŁY I STRUPY, SILNY ŚWIĄD
Okrywa włosowa – WYŁYSIENIA NA OGONIE I OKOLICY POŚLADKOWEJ I LĘDŹWIOWEJ SILNIE UBRUDZONA I MATOWA
Uszy – SILNY PRZEROST TKANEK MAŁŻOWINY KANAŁY SŁUCHOWE BOLESNE WYDZIELINA LEPKA BRĄZOWA W CYTOLOGI LICZNE NABŁONKI LICZNE BAKTERIE ZIARNIAKI G+ POJEDYNCZE MALASEZIE (0-2 WPW)
Oczy, okolica, spojówki – PODEJRZENIE ENTROPIUM (PONOWNA OCENA PO ZŁAGODZENIU STANU ZAPALNEGO) , ZASCHNIĘTY ROPNY WYPŁYW ZACZERWIENIONE SPOJÓWKI TEST FLUORESCEINOWY UJEMNY”

Felek przebywa w całodobowej klinice, został zaopatrzony w niezbędne leki. Ze względu na olbrzymi świąt jest poddawany również kąpielom leczniczym. Przed nim dalsza diagnostyka. Będziemy Państwa informować o wynikach kolejnych badań. Będziemy wdzięczni za wsparcie finansowe na pokrycie kosztów leczenia i pobytu w klinice.

Tutaj można wesprzeć Felka: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/psiodpad

Dziękujemy w jego imieniu.