Wyrok śmierci wydany

💔 Przyjechaliśmy W OSTATNIEJ CHWILI. Właścicielka wydała już WYROK na psa – WE WTOREK BYŁA UMÓWIONA NA EUTANAZJĘ❗

W związku z tym, że jesteśmy ZDRUZGOTANI 😖 stanem suni i okolicznościami sprawy napiszemy tylko kilka zdań.

👉 Osoba zgłaszająca poprosiła nas o pomoc z uwagi na to, że, wg jej relacji, pomimo usilnych starań, monitów, próśb, błagań i nalegań nie uzyskała pomocy od przedstawiciela jednej z lokalnych organizacji, który już WIOSNĄ ❗otrzymał informację o suczce. ⁉ Pomimo, że osoba ta miała być wielokrotnie na miejscu i widzieć zwierzę w TYM STANIE nie wdrożyła ŻADNYCH PROCEDUR, by ukrócić to okrucieństwo!

‼ A my przyjechaliśmy W OSTATNIEJ CHWILI. Właścicielka wydała już WYROK na psa – we wtorek BYŁA UMÓWIONA NA EUTANAZJĘ! 😡

Osoba zgłaszająca starała się we wszelaki sposób sama pomóc zwierzęciu, jednak właścicielka ignorowała prośby o poprawę warunków psa, a przede wszystkim udanie się z nim do lekarza. Zgłaszająca również regularnie przynosiła suczce jedzenie.

🚑 Sunia została dzisiaj przez nas odebrana i trafiła do całodobowej lecznicy.
Błagamy o wsparcie na leczenie 🙏. To kolejny wrak psa, który trafił do nas na przestrzeni kilku dni. 😭

p.s. Dziękujemy funkcjonariuszom Policji z KP II w Lublinie za empatyczną postawę i ogromną pomoc. Policja Lubelska

🆘🆘🆘 🆘🆘🆘

Wsparcie finansowe można również kierować bezpośrednio na konto z dopiskiem „Kira” lub za pomocą PayPal. Dane poniżej.

🔽🔽🔽🔽🔽
Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE