Przekaż naszym podopiecznym swój 1.5%

Wystarczy tak niewiele, aby odmienić  życie potrzebujących zwierząt. Razem sprawimy, że przestaną się bać!

Wpisz KRS 0000588055 w rozliczeniu deklaracji podatkowej za 2022 rok i podziel się z nami Twoim 1.5%. Dziękujemy.

Rozlicz się ON-LINE:  Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1.5% podatku

Dlaczego nam? Niesiemy realną pomoc, walczymy o prawa krzywdzonych zwierząt, leczymy je, prowadzimy adopcje, edukujemy społeczeństwo.

SPÓJRZCIE, jak nasi podopieczni zmieniają się dzięki Waszemu wsparciu.

Jak przekazać 1.5% podatku?

Deklaracja podatkowa zawiera dwa pola, które są niezbędne by przekazać 1.5% rocznego podatku. W pola te wpisać należy:

• numer KRS 0000588055
  • przekazywaną kwotę, która nie może przekroczyć 1.5%

Bardzo istotne jest właściwe podanie danych organizacji. Błąd, szczególnie w numerze KRS organizacji, spowoduje, że pieniądze nie będę przekazane na rzecz organizacji (korekta tych danych może okazać się niemożliwa).

tabelka

Na co Twój 1.5%?

Uzyskane z wpłat 1.5% podatku środki zostaną przeznaczone na realizację celów statutowych Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE.

Dlaczego 1,5% podatku dla Fundacji EX LEGE?

✅ pomagamy wszystkim zwierzętom bez względu na gatunek
✅ przeprowadzamy trudne interwencje w terenie
✅ ratując zwierzęta wspieramy również ludzi w potrzebie
✅ działamy racjonalnie i zgodnie z literą prawa
✅ uczestniczymy w sprawach karnych na każdym etapie postępowania, aż do zapadnięcia wyroku dla oprawców zwierząt
✅ występujemy w sądach w charakterze oskarżyciela posiłkowego
✅ walczymy w sądach o zakaz posiadania zwierząt dla sprawców przestępstw
✅ uczestniczymy w posiedzeniach Parlamantarnego Zespołu ds. Ochrony Zwierząt
✅ budujemy pierwszy w Polsce Ośrodek Edukacyjno – Interwencyjny
✅ piszemy i realizujemy projekty edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych
✅ jesteśmy autorami projektów corocznej akcji darmowej sterylizacji w Lublinie
✅ organizujemy wydarzenia, szkolenia, seminaria, warsztaty i pogadanki edukacyjne
✅ pomagamy organizacjom oraz osobom fizycznym w zakresie prawnej ochrony zwierząt
✅ opiekujemy się swoimi podopiecznymi do końca ich dni – bez względu na gatunek, wygląd, wiek, płeć, chorobę
✅ pieniądze pochodzące z 1,5% w całości przeznaczymy na ratowanie zwierząt z interwencji oraz budowę Ośrodka Edukacyjno – Interwencyjnego.

Większość zwierząt, które trafiają pod naszą opiekę wymaga interwencji lekarsko-weterynaryjnej. Nasi podopieczni często potrzebują długiego i kosztownego leczenia. Wielu z nich musimy pomóc od nowa zaufać ludziom przez których niejednokrotnie zostali skrzywdzeni, dlatego każde zwierzę, które do nas trafia jest traktowane w sposób indywidualny i z należytą mu troską.