Bryza

Bryza urodziła się w czerwcu 2017 roku, waży obecnie 12 kg. Jest śliczną, puchatą suczką, która część swojego życia spędziła w okropnym miejscu.

Sunia uczy się chodzenia na smyczy, robi coraz większe postępy w nauce.

Bez problemu zostaje sama w domu, nie niszczy, w domu zachowuje czystość. W czasie wizyt u lekarza weterynarii jest bardzo grzeczna.

Dopiero uczy się normalnego życia. Jest nieśmiała, nieufna, boi się obcych. Powoli nabiera zaufania do ludzi. Sunia boi się hałasów i zgiełku ulicznego.

Ma dobry stosunek do innych psów, koty toleruje- jest nimi zaciekawiona.

Jest odrobaczona, zabezpieczona przed kleszczami, zaszczepiona, zachipowana i wysterylizowana.

Szukamy dla niej spokojnego domu z ogrodem, z dala od zgiełku ulicznego. Domu bez dzieci ze względu na to, że sunia boi się hałasów, krzyków. Dodatkowym atutem byłby stabilny pies, samiec.

Szukamy doświadczonego, cierpliwego opiekuna, który nie boi się pracy z psem i będzie budował jej zaufanie do ludzi.

WAŻNE!

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. Obowiązuje umowa adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje@fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.