Karmelek

Karmelek to wesoły samiec o łagodnym usposobieniu. Jest psem średniej wielkości- obecnie waży ok. 11 kg, ma piękną, miękką sierść.
Ma ok. 5 lat.

Jest aktywnym psem i bardzo kontaktowym. Jest posłuszny i ochoczo przychodzi na zawołanie opiekuna.
Uwielbia wszystkich ludzi. Ma pozytywny stosunek do dzieci- nawet tych najmniejszych.
Bardzo lubi przytulanie, głaskanie i wszelkie pieszczoty.

Karmelek jest całkowicie bezproblemowym psem.
Brak łapy nie przeszkadza mu w długich spacerach, które uwielbia czy w codziennym życiu. Skacze, biega, zachowuje się jak całkowicie zdrowy psiak.
Uwielbia jazdę samochodem- sam do niego wskakuje, grzecznie się zachowuje i czeka z niecierpliwością na nowe wycieczki.

Na spacerach jest bardzo grzeczny, ładnie chodzi na smyczy. Bez problemu zostaje sam w domu- nie niszczy, zachowuje czystość, grzecznie czeka na opiekuna.

Dobrze dogaduje się z psami. Szczególnie mniejszymi.

Został odrobaczony, zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany.

WAŻNE!
Psiak do odebrania będzie w Lublinie (woj. Lubelskie)

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. Obowiązuje umowa adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości do ogłoszenia lub na nasz adres e-mail:
adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina

Karmelek