Lucy

Lucy to śliczna biało-czarna sunia urodzona na początku stycznia,
Razem ze swoją siostrą- Holly trafiły do nas bardzo wyniszczone, chude jak przecinki w dodatku z kleszczami.

Sunia jest nieśmiała i lękliwa- cały czas nad tym pracujemy.
Powoli otwiera się , przyzwyczaja do człowieka- z każdym dniem jest coraz lepiej.

Zaczyna już cieszyć się i merdać ogonkiem na dźwięk głosu opiekuna tymczasowego. Na głaskanie reaguje jeszcze strachem ale nad tym również pracujemy 🙂

Coraz ładniej chodzi na smyczy- zrobiła już ogromne postępy.
Boi się hałasów- szumu ulicznego, zabawek wydających dźwięki, dlatego szukamy dla niej domu bez małych dzieci lub ze starszakami- najlepiej powyżej 10 roku życia.

Jest uległa- ustępuje swojej siostrze, naśladuje ją, podąża za nią na spacerach- idealnie sprawdziłby się dla niej dom z dorosłym, opanowanym psem, od którego mogłaby się uczyć.

Sunia jest w trakcie wykonywania profilaktyki.

WAŻNE!
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. Obowiązuje umowa adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.