Lucy

Lucy to młodziutka sunia, która waży ok. 15 kg.

Jest bardzo mądrą sunią. Nie ma żadnych problemów behawioralnych. Zachowuje w domu czystość, nigdy nie miała żadnych incydentów. Szybko się uczy.

W domu jest bardzo spokojna, jest całkowicie bezproblemowym psiakiem.
Na spacerze potrafi być szalona (zwłaszcza gdy zobaczy śnieg- uwielbia go!!). Uwielbia również bieganie i hasanie razem z innymi psami w Psim Parku. Bardzo lubi kontakt z innymi psami.

Mile widziane towarzystwo innego psiaka w nowym domu.

Sunia potrzebuje troszkę więcej czasu aby zaufać mężczyznom. Natomiast po dłuższej chwili bez problemu daje się głaskać i przyzwyczaja się 🙂

Lucy nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do ludzi jak i do zwierząt. Jest cudownym psiakiem.

Jest w trakcie wykonywania profilaktyki.

WAŻNE!
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. Obowiązuje umowa adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości do ogłoszenia lub na nasz adres e-mail:
adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina