Maleńka sunia z olbrzymim guzem

𝕋𝕠 𝕤𝕚𝕖̨ 𝕕𝕫𝕚𝕖𝕛𝕖 𝕟𝕒𝕡𝕣𝕒𝕨𝕕𝕖̨ 😭
𝕄𝕒𝕝𝕖𝕟́𝕜𝕒 𝕤𝕦𝕟𝕚𝕒 𝕚 𝕟𝕚𝕖𝕨𝕚𝕖𝕝𝕖 𝕞𝕟𝕚𝕖𝕛𝕤𝕫𝕪 𝕠𝕕 𝕟𝕚𝕖𝕛 𝕘𝕦𝕫….

Kiedy podjeżdżamy pod wskazany przez zgłaszającego adres, już zza płotu widzimy, że nie pomyliliśmy posesji. Ogromna zmiana jest widoczna nawet z ulicy.

Jakimś cudem ktoś sunię dostrzegł i poinformował nas o potrzebie podjęcia działań interwencyjnych, gdyż nie dało się sądzić inaczej, niż to, że zwierzę cierpi.

Co ciekawe sytuacja ma miejsce w tej samej miejscowości, w której nieco ponad rok temu interweniowaliśmy w sprawie zakopanych żywcem szczeniąt – sprawa obecnie toczy się już przed sądem, gdzie pełnimy rolę oskarżyciela posiłkowego.

Przypuszczamy, że dzięki wcześniej przeprowadzonej interwencji w tej miejscowości, osoba zgłaszająca uratowała suni życie – ZOBACZCIE, JAK WAŻNA JEST EDUKACJA poprzez nagłaśnianie przypadków znęcania się nad zwierzętami I SKUTECZNE DZIAŁANIA W TERENIE.

Właściciele suni nie zatroszczyli się również o jakąkolwiek profilaktykę  🙁
Chcemy pomóc jej. Chcemy również pomóc dwóm pozostałym w tym domu psom, gdyż ich właściciele żyją skromnie.

Jesteśmy niepocieszeni, że nie jesteśmy w stanie zabezpieczać wszystkich zwierząt z Waszych zgłoszeń z powodu braku miejsc i środków finansowych 🙁.

ℤ𝕟𝕠́𝕨 𝕞𝕦𝕤𝕚𝕞𝕪 𝕡𝕣𝕠𝕤𝕚𝕔́ 𝕎𝕒𝕤 𝕠 𝕡𝕠𝕞𝕠𝕔 𝕨 𝕣𝕒𝕥𝕠𝕨𝕒𝕟𝕚𝕦 𝕫̇𝕪𝕔𝕚𝕒.
𝕄𝕒𝕝𝕦𝕥𝕜𝕒 𝕫𝕠𝕤𝕥𝕒ł𝕒 𝕡𝕣𝕫𝕖𝕫 𝕟𝕒𝕤 𝕟𝕒𝕥𝕪𝕔𝕙𝕞𝕚𝕒𝕤𝕥 𝕫𝕒𝕓𝕣𝕒𝕟𝕒 𝕕𝕠 𝕜𝕝𝕚𝕟𝕚𝕜𝕚. 𝕎𝕚𝕖𝕞𝕪 𝕛𝕦𝕫̇, 𝕫̇𝕖 𝕔𝕫𝕖𝕜𝕒𝕛𝕒̨ 𝕛𝕒̨ 𝕞𝕚𝕟𝕚𝕞𝕦𝕞 𝕕𝕨𝕚𝕖 𝕠𝕡𝕖𝕣𝕒𝕔𝕛𝕖.
ℙ𝕚𝕖𝕣𝕨𝕤𝕫𝕒 𝕫 𝕟𝕚𝕔𝕙 𝕠𝕕𝕓𝕖̨𝕕𝕫𝕚𝕖 𝕤𝕚𝕖̨ 𝕨 𝕟𝕒𝕛𝕓𝕝𝕚𝕫̇𝕤𝕫𝕪𝕔𝕙 𝕕𝕟𝕚𝕒𝕔𝕙 – 𝕡𝕠 𝕡𝕣𝕫𝕖𝕡𝕣𝕠𝕨𝕒𝕕𝕫𝕖𝕟𝕚𝕦 𝕟𝕚𝕖𝕫𝕓𝕖̨𝕕𝕟𝕪𝕔𝕙 𝕓𝕒𝕕𝕒𝕟́.

Pilnie prosimy o dom tymczasowy!
Wiemy tylko tyle, że całe życie spędziła na dworze, że zna dzieci i koty oraz, że grzecznie podróżuje autem.

RATUJ Z NAMI!
Pokażcie jak wielkie są Wasze serca  ❤