Tofik

Tofik to bardzo towarzyski samiec w typie jamnika, który uwielbia towarzystwo człowieka, a w szczególności kontakt z dziećmi. Ma około 2/ 3 lat.

Świetnie dogaduje się z psami i kotami, nie powinien mieszkać z gryzoniami. Grzecznie jeździ w aucie.

Najchętniej zamieszka w domu z opiekunem, który poświeci mu dużo uwagi, gdzie nie będzie zostawał sam.
Potrafi odnaleźć się w różnych, nowych sytuacjach, więc bardzo chętnie spędzi dzień przebywając u boku nowego opiekuna.

Został odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, przed adopcją zostanie wykastrowany.

WAŻNE!
Prosimy o kontakt mailowy: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.

Tofik