Jemu już nic nie pomoże – tylko szpadel

‼‼ KTOŚ PRÓBOWAŁ GO ZABIĆ‼
STAŁ SIĘ ŻYWĄ TARCZĄ DLA OPRAWCY‼

‼😡 Szok. Pomimo wielu lat działań i ogromu przeprowadzonych interwencji jeszcze NIGDY nie widzieliśmy tak podziurawionego śrutami zwierzęcia‼ Zszokowani są również lekarze, którzy obecnie zajmują się Bagierem.

🔴 Bagier przeszedł diagnostykę obrazową w której ujawniono liczne metaliczne ciała obce – ŚRUTY. Śruty są umiejscowione w szyi, klatce piersiowej i jamie brzusznej.

Obok zniszczeń, jakich dokonało zaniedbanie właściciela ten pies został ofiarą oprawcy, który chciał pozbawić go życia urządzają sobie z niego ŻYWĄ TARCZĘ. ‼

„- Jemu już nic nie pomoże, TYLKO SZPADEL…”- to słowa właściciela, którego zdaniem Bagier nie zasługiwał na życie. Jak widać ktoś z premedytacją chciał go pozbawić.

💔 To stworzenie to wrak psa! Kiedy pojawiliśmy się na miejscu pies się dusił, kasłał, przewracał i wył z bólu przy gwałtownych ruchach. Jego ciało pokryte było zmianami skórnymi, które nawet nie pozwoliły określić precyzyjnie maści. W sierści rój pcheł, na skórze liczne wyłysienia. Pies non stop się drapał. Fetor, jaki mu towarzyszył był nie do opisania!

🚑 Z uwagi na poważny stan Bagier jest w całodobowej klinice. Został zaopatrzony w kroplówki, leki, przechodzi lecznicze kąpiele.

🆘🆘🆘 Bardzo prosimy Państwa o wsparcie na pokrycie kosztów leczenia 🙏. Bez Waszej pomocy nie będziemy w stanie mu pomóc…

➡ Link do zbiórki⬅

Leczenie można również wspomóc kierując wpłaty bezpośrednio na konto z dopiskiem „Bagier” lub za pomocą PayPal. Dane poniżej.
🔽🔽🔽
Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE