Barry

PILNIE POSZUKIWANY DOM TYMCZASOWY LUB STAŁY!
Ten piękny młody około trzyletni owczarek trafił pod opiekę Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE w drodze interwencji. Pies był głodzony i przebywał w niewłaściwych warunkach. W dniu odebrania ważył zaledwie 16 kg! Obecnie nasz podopieczny dochodzi do siebie, waży już znacznie więcej. Barry może mieszkać w porządnej budzie na podwórku mając do dyspozycji duży teren do biegania. Nie wydamy go do kojca, a tym bardziej na łańcuch. Pies przed adopcją zostanie wykastrowany. Barry prawdopodobnie zaakceptuje obcą sunię, jednak przed adopcją zapraszamy na wspólny spacer.

Jak na owczarka przystało świetnie nadaje się na aktywnego kompana spacerów oraz stróża domu, nie jest psem agresywnym jednak wykazuje ograniczone zaufanie do osób mu obcych.
Warunkiem adopcji jest uzupełnienie ankiety przed-adopcyjnej, którą można otrzymać wysyłając maila w tej sprawie na adres: adopcje@www.fundacjaexlege.pl

barry