Hiro

Hej wszystkim! Mam na imię Hiro, ale możecie mi mówić Hirek. Jestem rocznym psiakiem o wadze 15 kilogramów. Wzrostem sięgam przed kolano.

Mogę z dumą powiedzieć, że wygrałem walkę ze śmiercią. Śmierć miała na imię parwowiroza i walczyła o moje drobne ciałko, jednak ja byłem silniejszy. Aktualnie odzyskuje siły po chorobie – moja sylwetka ponownie nabiera kształtu, a oczy odzyskują szczenięcy błysk.👀 Wierzę, że będzie już tylko lepiej.

Do pełni szczęścia brakuje mi jedynie kochającego człowieka. Jestem jednak świadomy, że nie jest to łatwa decyzja, więc pozwólcie, że opowiem Wam o sobie coś więcej. Moja tymczasowa opiekunka bardzo dba o moje dobre maniery, dlatego chodzenie na smyczy mam opanowane do perfekcji, tak samo jak zachowywanie czystości.

Dogaduję się także z innymi psami, a koty akceptuję. W wolnym czasie lubię węszyć, podobno mam w sobie coś z psa myśliwskiego.

Nie mam dużych wymagań, w gruncie rzeczy – nie mam żadnych… może poza jednym. Pragnę kochać i być kochanym. Pragnę trafić do osoby, która zapewni mi najlepszą opiekę i odda całe swoje serce. Pragnę żyć tak, jak powinien żyć każdy pies.

Jestem zaczipowany, zaszczepiony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi.

Jeżeli chcesz poznać resztę mojej historii, szukaj #HIREK

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje@fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.

Hiro