Lalka

Jak to jest z lalkami, chyba każdy wie. Na początku wielka ekscytacja. Nowa, wyjęta z pudełka. Z nienaganną fryzurą i błyszcząca sukienką. Obiekt tysiąca westchnień i ciągłej uwagi. Z czasem włosy zaczynają matowieć, na ubraniu pojawiają się przebarwienia, a i na twarzy zabawka już nie taka, jak dawniej. Wtedy mija okres euforii, zachwytu i uwielbienia. Stara lalka odchodzi w niepamięć, zostaje rzucona w kąt i, mimo że jest gdzieś w zasięgu wzroku, to tak jakby jej nie było…

Dokładnie tak samo było z naszą Lalką. Na początku kochana, zadbana. Z czasem trafiła na łańcuch. Stała się niewidzialna. Nikt nie spojrzał w te, pełne smutku, psie oczy. Nikt nie widział poklejonej, brudnej sierści. Nikt… 8-letnie życie 40-kilogramowej suni zmieniło się o 180 stopni. Trafiła pod opiekę naszej Fundacji, gdzie w domu tymczasowym zregenerowała się, otworzyła i odmłodniała (To zapewne przez błotne kąpiele na podwórku :)). Lalka nie jest psem wymagającym. Bezproblemowa, idealna na podwórko sama lub do towarzystwa dla innego psa. Nie przepada za dużymi sukami i kotami, za to z samcami każdej wielkości jest w stanie się dogadać. Lalka ładnie chodzi na smyczy i dobrze znosi jazdę samochodem. Sunia jest wysterylizowana i pilnie szuka domu stałego bądź tymczasowego.

Kontakt w sprawie adopcji: 514 222 668, adopcje@www.fundacjaexlege.pl