Twarożek- śliczny kocurek do adopcji

Twarożek to około 10 tygodniowy kocurek szukający kochającego domku.

Razem ze swoim bratem błąkał się po lubelskich ogródkach działkowych.
Na szczęście były osoby wrażliwe, które zareagowały natychmiast i zabezpieczyły kociaki, które trafiły pod skrzydła naszej Fundacji.

Jak każdy mały kot Twarożek uwielbia różnego typu zabawy, podczas których psoci i szaleje.
Jest typowym pieszczochem – bardzo polubił głaskanie, przytulanie się do człowieka.

W domu zachowuję czystość- umie korzystać z kuwety.
Został zabezpieczony od pasożytów zewnętrznych i wewnętrznych. Będzie również zaszczepiony.

Do odbioru będzie za około 2 tygodnie.

WAŻNE!
Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed-adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. Obowiązuje umowa adopcyjna.

W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości do ogłoszenia lub na nasz adres e-mail: adopcje(małpa)fundacjaexlege.pl

Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.