Prążka

Prążka to przemiła 11 – miesięczna kotka. Jest wesoła, aktywna, przytulaśna i bezkonfliktowa w relacjach z innymi kotami. Szukamy dla niej domu niewychodzącego – obecnie mieszka w domu tymczasowym i zachowuje się wzorowo, korzysta z kuwety. Jest zaszczepiona, wykastrowana, zabezpieczona przed pasożytami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz oznakowana mikroczipem.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed- adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje@fundacjaexlege.pl Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

POMÓŻ NAM POMAGAĆ Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE Organizacja Pożytku Publicznego 1,5 % KRS: 0000588055 www. fundacjaexlege.pl ☎514 222 668