Dary rzeczowe

W naszych domach tymczasowych jest stałe zapotrzebowanie na pewne dobra rzeczowe, które zdecydowanie zbyt szybko się kończą:

bezzbożowa karma sucha i mokra dla psów i kotów – z racji jednak tego, że pod naszą opieką przebywają zwierzęta często bardzo chore i niedożywione, potrzebujące dobrze zbilansowanej diety, zwracamy Państwa uwagę na karmę jak najlepszej jakości, tj. z największą zawartością mięsa oraz bez zbóż. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej sprawdzają się karmy marki ACANA, ORIJEN, HILL’S, PURIZON, PURINA PRO PLAN, TASTE OF THE WILD, ROYAL CANIN, BOSCH. ARION, BRIT.

dary rzeczowe

leki i suplementy dla psów, kotów i koni – np.:

– AniFlexi + (suplement diety wet.)

– Zentonil, Hepatiale Forte (suplement diety)

– preparaty zawierające probiotyki (BioProtect, Flora Balance, Flora Defense, FLORActive)

– TRIBIOTIC maść

– węgiel aktywny (CARBO MEDICINALIS, CARBOSAL)

– preparaty z kwasami omega­, oleje z łososia

– kompresy jałowe i niejałowe

– podkłady higieniczne (SENI)

– Octenisept

•  żwirek dla kotów, kuwety
  •  środki przeciwko kleszczom (krople Fiprex, Fypryst; obroże Kiltix, Foresto)
  •  środki do utrzymania czystości w szpitalu– płyny odkażające typu Domestos, ręczniki papierowe lub lignina, mopy i wiadra, worki na śmieci
  • akcesoria dla zwierząt– smycze, obroże, szelki, posłania, adresatki
  • budy dla psów, domki dla kotów
  • kennele i klatki transportowe

Jeśli ktoś z Państwa ma możliwość i zechciałby przekazać nam te lub inne dobra rzeczowe, możecie w pierwszej kolejności skonsultować i umówić się z nami pisząc maila na adres info@fundacjaexlege.pl lub zrobić wysyłkę bezpośrednio na adres do doręczeń:

Fundacja EX LEGE
ul. Elizy Orzeszkowej 4
20­-435 Lublin

Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc!