Dary rzeczowe

W naszych domach tymczasowych jest stałe zapotrzebowanie na pewne dobra rzeczowe, które zdecydowanie zbyt szybko się kończą:

karma sucha i mokra dla psów i kotów – z racji jednak tego, że pod naszą opieką przebywają zwierzęta często bardzo chore i niedożywione, potrzebujące dobrze zbilansowanej diety, zwracamy Państwa uwagę na karmę jak najlepszej jakości, tj. z największą zawartością mięsa, a najmniejszą ilością zbóż. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej sprawdzają się karmy marki ACANA, ORIJEN, HILL’S, PURIZON, PURINA PRO PLAN, TASTE OF THE WILD, ROYAL CANIN, BOSCH. ARION, BRIT.

dary rzeczowe

leki i suplementy dla psów, kotów i koni – np.:

– ARTHROFOS/ARTHROFLEX/APTOFLEX (suplement diety wet.)

– APTO-­FLEX – syrop (suplement diety)

– ZENTONIL (suplement diety)

– preparaty zawierające probiotyki (LAKCID, TRILAC, MULTILAC, BIOTYK, ACTILAC lub inne)

– TRIBIOTIC maść

– węgiel aktywny (CARBO MEDICINALIS, CARBOSAL)

– preparaty z kwasami omega­3, omega­6 (olej z wiesiołka, ogórecznika, winogron,

– OEPAROL, OMEGA 3­6­9)

– Rivanol (RIVANOLUM)

– ESPUMISAN (kapsułki, krople)

– HEPATIL

– ESSENTIALE FORTE

– kompresy jałowe i niejałowe

– podkłady higieniczne (SENI)

– OCTENISEPT

żwirek dla kotów, kuwety

środki na pchły i kleszcze (krople FIPREX, FLEVOX, FRONTLINE, obroże KILTIX, SABUNOL)

środki do utrzymania czystości w szpitalu – płyny odkażające typu Domestos, ręczniki papierowe lub lignina, mopy i wiadra, worki na śmieci

koce i ręczniki dla zwierząt przebywających w szpitalu

akcesoria dla zwierząt – smycze, obroże, szelki, posłania, adresatki

budy dla psów, domki dla kotów

kennele i klatki transportowe

Jeśli ktoś z Państwa ma możliwość i zechciałby przekazać nam te lub inne dobra rzeczowe, możecie w pierwszej kolejności skonsultować i umówić się z nami pisząc maila na adres info@fundacjaexlege.pl lub zrobić wysyłkę bezpośrednio na adres do doręczeń:

Fundacja EX LEGE
ul. Elizy Orzeszkowej 4
20­-435 Lublin

Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc!