Zostań naszym Patronem

patronite-exlege

Bohaterem może zostać każdy, zupełnie jak Patronem. Nie potrzebujesz czerwonej peleryny, grubego portfela czy nadludzkiej siły. Do bycia Patronem potrzebne jest jedynie ogromne, empatyczne serce 💓 wrażliwe na krzywdę zwierząt.

Jak to działa? Bardzo prosto 🥰 – wystarczy zadeklarować stałą kwotę – bez znaczenia, czy to będzie 5, 13, 20, 50, 100 czy 150 zł!🤩 Będzie ona przez wybraną liczbę miesięcy napełniać brzuszki naszych podopiecznych, opłacać kastrację i zabiegi weterynaryjne.

Dlaczego warto zostać Patronem? 💗

Każdy nasz Patron ratuje razem z nami życie okrutnie potraktowanych zwierząt! Wspierając nas finansowo, nie tylko pomagasz ratować zwierzęta ale dodajesz nam też skrzydeł  rozpalając naszą pasję. Masz też bezcenną świadomość, że zmieniasz życie każdego obdarowanego zwierzaka! ❤️

Bycie Patronem nie daje jedynie satysfakcji, lecz również dostęp do ekskluzywnych nagród,🏆 w tym niepublikowanych zdjęć i filmików podopiecznych.

Zakochałeś się w Adim?😍

A może Bryza skradła Twoje serce, ale nie możesz jej adoptować? Nie zwlekaj – piękne zdjęcia podopiecznych czekają na Ciebie! 😘

Wejdź na nasz profil Patronite i zostań naszym Patronem:

puchar-zlotyGosia Pielichowska

puchar-zlotyJacek Dębski

puchar-zlotyBeata Markiewicz

puchar-zlotyAleksandra Czerniakiewicz

puchar-zlotyJoanna Machowska

puchar-zlotyMariusz Białek

puchar-zlotyJustyna Milczarek