Konkurs “ZWIERZĘ NIE JEST RZECZĄ”

GŁOSOWANIE‼

Prezentujemy Państwu prace plastyczne wykonane przez dzieci i młodzież z terenu Miasta Lublin, które poprzez udział w Konkursie ZWIERZĘ NIE JEST RZECZĄ wspólnie z nami starają się zwiększyć świadomość społeczeństwa w kwestiach poszanowania praw zwierząt, bezpieczeństwa ludzi i zwierząt we wzajemnych interakcjach, odpowiedzialności za posiadane zwierzęta oraz promować właściwy stosunek do zwierząt.
Zapraszamy do wybrania zwycięskich prac!

GŁOSUJEMY POPRZEZ KLIKNIĘCIE 👍 „lubię to” POD ZDJĘCIEM PRACY KONKURSOWEJ.

➡ Głosowanie trwa do dnia 10 listopada 2019 r. do godz. 20.00.

>> kliknij na obrazek aby wyświetlić wszystkie zdjęcia <<

Konkurs "ZWIERZĘ NIE JEST RZECZĄ”🐹🐶🐈🦝🦔🐿🐾🐹🐶🐈🦝🦔🐿🐾‼ GŁOSOWANIE‼Prezentujemy Państwu prace plastyczne wykonane przez…

Opublikowany przez Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE Piątek, 8 listopada 2019

—————-
Organizatorem Konkursu plastycznego „ZWIERZĘ NIE JEST RZECZĄ” jest Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE.
Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin.