Szaruś

Delikatny, zabawny, przytulaśny kotek szuka domu, w którym będzie kochany i bezpieczny. 🏠❤🐱
Ma 8 miesięcy. Zabawa i przytulanie to jego ulubione zajęcia. Mieszka w domu tymczasowym z innymi kotami, ale z pewnością wolałby mieć na wyłączność swoją ludzką rodzinę, która poświęci mu czas i będzie go rozpieszczać. Jest to kot, który wręcz uwielbia towarzyszyć ludziom. Może zamieszkać z innymi kotami, jest bezkofliktowy.
Szaruś wzorowo korzysta z kuwety.
Jest wykastrowany., zaszczepiony, zabezpieczony przed pasożytami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz oznakowany mikroczipem.

Warunkiem adopcji psa/kota z Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE jest m.in. wypełnienie ankiety przed- adopcyjnej otrzymanej na maila oraz wizyta przed-adopcyjna. W celu uzyskania ankiety prosimy o wysłanie wiadomości na adres: adopcje@fundacjaexlege.pl
Nie dowozimy zwierząt, zapraszamy do Lublina.