Trwa walka o życie!

Transfuzja krwi, szpital, strach i niepewność o kolejny dzień.

Tak wyglądają ostatnie 4 dni z życia naszego podopiecznego Żaby.
Kochani, ten mały psiak trafił do nas w drodze interwencji – został odebrany wraz z gromadką innych psów z koszmarnej pseudohodowli. Do dnia dzisiejszego walczymy o jego dalsze losy przed sądem, walczymy też o jego życie.

Żaba ma padaczkę, z którą do tej pory pod okiem neurologa żył, jak większość normalnych psów. Na nasze i jego szczęście przetrwał nagłe ataki i znaczne pogorszenie jego zdrowia. Dzisiaj jednak borykamy się ze stanem bezpośredniego zagrożenia życia. Do padaczki niespodziewanie dołączyła kolejna choroba… 🙁 Po wstępnych badaniach diagnostycznych mamy rozpoznanie: niedokrwistość immunohemolityczna (zewnątrznaczyniowa) nieznanego tła.

Stan malucha był na tyle poważny, że w poniedziałek przeszedł pierwszą transfuzję krwi. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że czeka go prawdopodobnie KOLEJNA TRANSFUZJA :(. Czekamy właśnie na kolejne, już trzecie dzisiaj, wyniki badań krwi.

Maluch od poniedziałku przebywa w całodobowej klinice. Zrobimy wszystko, by wrócił do pełni sił. Kochani, liczymy na Waszą pomoc. Koszty zabiegów, badań i pobytu na intensywnej terapii w klinice są ogromne.

zaba